AQmaB Relay umożliwia sterowanie z układów mikrokontrolerowych (np. Arduino) urządzeń prądu stałego, typu pompy perystaltyczne, wentylatory, taśmy LED itp. Obecnie każdy układ wyposażony jest w konektor, umożliwiający bezpośrednie podpięcie go w układ zasilania sterownika AQma LED Control, posiada również złącze do podpięcia wentylatora komputerowego (przydatne w przypadku budowy chłodzenia lamp LED). Tranzystor użyty w układzie, to IRFZ44N, ma bardzo małą rezystancję wewnętrzną i co za tym idzie bardzo małe straty. Zgodnie z notą katalogową pozwala on przełączać napięcie do 55V i prąd do 49A! Jednak bez dodatkowego chłodzenia i pogrubienia ścieżek, wartością graniczną jest 1A.

Płytki można łączyć ze sobą, co znacznie ułatwia implementację rozwiązań wielokanałowych (np. trzy kolory taśmy LED RGB, lub kilka pomp perystaltycznych) i umożliwia zasilanie wielu płyt z jednego zasilacza bez dodatkowego okablowania. Układ ma możliwość sterowania za pomocą sygnału PWM. Płytka kompatybilna ze sterownikiem. 


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

AQmaB Relay DIY KIT do obsługi taśm LED, wentylatorów, pomp perystaltycznych, lub wykorzystywana jako "przekaźnik" dla prądu stałego.

  • Producent: AQma
  • Kod produktu: AQmaB Relay
  • Dostępność: 80
  • 18.99PLN

  • Cena netto: 15.44PLN

Produkty powiązane

AQma Led Control DIY KIT

AQma Led Control DIY KIT

Sterownik oświetlenia LED "AQma LED Control" w najbogatszej wersji zarówno sprzętowej jak i programo..

129.00PLN Cena netto: 104.88PLN

Przekaźnik SSR, półprzewodnikowy, prąd stały 20 A

Przekaźnik SSR, półprzewodnikowy, prąd stały 20 A

Przekaźnik służący do załączania urządzeń na prąd stały.Napięcie pracy (wyjście): 5V -60V DC - DCIzo..

36.00PLN Cena netto: 29.27PLN